Movies
Ratings
238
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 2.0
SurrogatesRated ★ 4.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Time MachineRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
A MuseRated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 2.0
Insadong ScandalRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
KikujiroRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 2.0
Please Teach Me EnglishRated ★ 3.5
Spy KidsRated ★ 3.5
BestsellerRated ★ 4.0