Titles you rated
- EuphoriaRated ★ 4.0
EuphoriaRated ★ 4.0
Bad ThoughtsRated ★ 3.5
Run with the WindRated ★ 3.5
The Sandman Season 1Rated ★ 2.5
The Sandman Season 2Rated ★ 2.5
Presumed InnocentRated ★ 4.0
Dune: ProphecyRated ★ 2.5
WestworldRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 3.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 2.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
See Season 3Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5