Titles you rated
PonyoRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
NomadlandRated ★ 4.0