Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
DivergentRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 2.5
SpyRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.0