Titles you rated
 Secret ReunionRated ★ 5.0 Secret ReunionRated ★ 5.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 2.0 Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
 My BrotherRated ★ 4.5 My BrotherRated ★ 4.5
 Meet the In-LawsRated ★ 3.5 Meet the In-LawsRated ★ 3.5
 Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0 Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
 The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0 The Secret World of ArriettyRated ★ 5.0
 Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0 Attack the Gas Station!Rated ★ 5.0
 Chicken RunRated ★ 4.0 Chicken RunRated ★ 4.0
 Stuart LittleRated ★ 3.5 Stuart LittleRated ★ 3.5
 SilmidoRated ★ 3.5 SilmidoRated ★ 3.5
 Summer WarsRated ★ 3.5 Summer WarsRated ★ 3.5
 ActressesRated ★ 3.5 ActressesRated ★ 3.5
 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0 Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
 The Princess and the FrogRated ★ 3.5 The Princess and the FrogRated ★ 3.5
 How to Train Your DragonRated ★ 4.0 How to Train Your DragonRated ★ 4.0
 MulanRated ★ 4.5 MulanRated ★ 4.5
 As OneRated ★ 4.0 As OneRated ★ 4.0
 Hoodwinked!Rated ★ 4.0 Hoodwinked!Rated ★ 4.0
 Puss in BootsRated ★ 5.0 Puss in BootsRated ★ 5.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0