Movies
Ratings
246
Inside OutRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 4.0