Movies
Ratings
78
BoyhoodRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
King KongRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0