Titles you rated
Before SunriseRated ★ 5.0
The Lost ValentineRated ★ 5.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Le ChefRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
50 First DatesRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 4.5
Blood DiamondRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
ShrekRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0