Movies
Ratings
186
Time RenegadesRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.0
Easy ARated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 3.5
A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
AquamarineRated ★ 3.5
We Were Here: Part 1Rated ★ 3.5
We Were Here: Part 2Rated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 2.0
The PiperRated ★ 1.0
TraffickersRated ★ 3.0