Titles you rated
The UntamedRated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 4.5
Witch's RomanceRated ★ 3.5
God's QuizRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Something Happened in BaliRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0