Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0- The Armpit Hair GirlRated ★ 5.0
BombshellRated ★ 5.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Rough NightRated ★ 5.0
Asako I & IIRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5
BreatheRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 5.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 5.0
The Theory of EverythingRated ★ 5.0
Finding Mr. RightRated ★ 4.5
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 5.0
Stuck in LoveRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0