Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0