Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
JumongRated ★ 5.0- Dragon ZakuraRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Listen to My HeartRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0