Movies
Ratings
269
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Enemy of the StateRated ★ 2.5
The BodyguardRated ★ 3.0
ContactRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.5
CinderellaRated ★ 1.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
Legends of the FallRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 3.5