Series
Ratings
29
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Singles' InfernoRated ★ 4.0
Behind Her EyesRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0