Titles you rated
Taxi DriverRated ★ 1.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Youn's KitchenRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 2.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 2.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 2.5
Shugo Chara!! Doki—Rated ★ 3.0