Series
Ratings
435- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
The ManipulatedRated ★ 3.5
Dear XRated ★ 4.0
Hyper KnifeRated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 5.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 3.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Our BluesRated ★ 4.5
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The TrunkRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Silo Season 1Rated ★ 4.5