Titles you rated
Baby DriverRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 5.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
LifeRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.5
PeninsulaRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 4.5
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Weathering With YouRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0