Movies
Ratings
554
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.5
MartyrsRated ★ 3.5
AuditionRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.5
Hard FeelingsRated ★ 2.0
Set It UpRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.0
ArdorRated ★ 3.5
The Naked Gun 2 1/2: The Smell of FearRated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
In the Realm of the SensesRated ★ 2.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
Dark WaterRated ★ 3.5
The IsleRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0