Series
Ratings
35
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
The Naked DirectorRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5