Titles you rated
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
I Live AloneRated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Sound of Your HeartRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 5.0