Titles you rated
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 4.0
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
DisclaimerRated ★ 4.0
Family PlanRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.0
Young SheldonRated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Gilmore GirlsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 3.5
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Encyclopedia of Useless Facts on Unbelievable Human BeingsRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Mare of EasttownRated ★ 3.5