Titles you rated
The Hot ChickRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
Kill Your DarlingsRated ★ 5.0
AnnabelleRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
Detective Conan: The Eleventh StrikerRated ★ 4.0
I Am The KingRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0