Titles you rated
The ElixirRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
The PlotRated ★ 1.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 1.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5- Holy PunchRated ★ 1.0
Handsome GuysRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0