Titles you rated
TenetRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0