Titles you rated
Ant-ManRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Finding DoryRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Jungle BookRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
SouthpawRated ★ 4.5
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
SpectreRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5