Titles you rated
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 4.5
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 1.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0