Series
Ratings
10
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5