Titles you rated
A Happy EventRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.5
The HelpRated ★ 4.5
Extremely Loud & Incredibly CloseRated ★ 5.0
Wood Job!Rated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.5
Hana and AliceRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
The Kirishima ThingRated ★ 4.5
High FidelityRated ★ 5.0
While We're YoungRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 5.0
Saying Good-bye, OnedayRated ★ 3.0