Movies
Ratings
638
The Eighth DayRated ★ 3.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Too Beautiful to LieRated ★ 1.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 4.5
NanaRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
RedRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Letters to JulietRated ★ 2.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 3.5
Bad BoysRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 5.0
My BrotherRated ★ 2.5
HindsightRated ★ 2.0
My Blueberry NightsRated ★ 3.0
The RingRated ★ 3.5