Movies
Ratings
641
Penguins of MadagascarRated ★ 2.5
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Matchstick MenRated ★ 3.0
ElephantRated ★ 5.0
The BeachRated ★ 4.5
Where the Wild Things AreRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Thank You for SmokingRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 5.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
The Legend of 1900Rated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Laurence AnywaysRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 5.0
The Skin I Live InRated ★ 5.0