Titles you rated
- Life on MarsRated ★ 4.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Six Feet UnderRated ★ 3.0
Six Feet UnderRated ★ 3.0
FringeRated ★ 0.5
FringeRated ★ 1.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 5Rated ★ 4.0
- Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
- Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 2.5
God's Quiz Season 2Rated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.5
God's QuizRated ★ 3.0
New HeartRated ★ 3.0
MonkRated ★ 3.0