Titles you rated
KarmaRated ★ 3.5
BargainRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 4.5
- SkinsRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 3.5