Titles you rated
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Mood IndigoRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.5
WatchmenRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Yoshino's Barber ShopRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0