Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Flower of EvilRated ★ 4.5
100 Days My PrinceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
RiverdaleRated ★ 3.0
RiverdaleRated ★ 4.5
RiverdaleRated ★ 4.0
RiverdaleRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0