Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Okiku and the WorldRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 4.0
Sword of DesperationRated ★ 3.5
To LiveRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Hidden BladeRated ★ 3.0
A Tale of Samurai Cooking - A True Love StoryRated ★ 4.0
Samurai HustleRated ★ 0.5
Year One in the NorthRated ★ 3.0
KagemushaRated ★ 5.0
Love and HonorRated ★ 4.0
Outrage BeyondRated ★ 3.0
Gantz:ORated ★ 3.0
OutrageRated ★ 3.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The Wife of a SpyRated ★ 2.5
Drive My CarRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5