Titles you rated
Angel EyesRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
My PrincessRated ★ 3.5
Emergency CoupleRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Bubble GumRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 2.0
Divorced Singles Season 3Rated ★ 4.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 4.0
Record of YouthRated ★ 3.5- FamilyRated ★ 4.0