Series
Ratings
92
The Amazing Digital CircusRated ★ 4.0
Samurai ChamplooRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-Nine Season 8Rated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- Brave Police J-DeckerRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
LEGO Monkie KidRated ★ 3.5- Lego Monkie Kid Season 3Rated ★ 3.5
Lego Monkie Kid Season 2Rated ★ 3.5
Lego Monkie Kid Season 1Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5