Titles you rated
 Voice of a MurdererRated ★ 5.0 Voice of a MurdererRated ★ 5.0
 Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0 Welcome to DongmakgolRated ★ 5.0
 OasisRated ★ 3.5 OasisRated ★ 3.5
 The UnjustRated ★ 4.5 The UnjustRated ★ 4.5
 BreathlessRated ★ 3.5 BreathlessRated ★ 3.5
 SunflowerRated ★ 3.0 SunflowerRated ★ 3.0
 Inside MenRated ★ 4.5 Inside MenRated ★ 4.5
 My Sassy GirlRated ★ 5.0 My Sassy GirlRated ★ 5.0
 Nameless GangsterRated ★ 5.0 Nameless GangsterRated ★ 5.0
 Secret SunshineRated ★ 5.0 Secret SunshineRated ★ 5.0
 MotherRated ★ 5.0 MotherRated ★ 5.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
 ThirstRated ★ 5.0 ThirstRated ★ 5.0
 A Dirty CarnivalRated ★ 5.0 A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0 Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
 Radio StarRated ★ 5.0 Radio StarRated ★ 5.0
 MissingRated ★ 4.5 MissingRated ★ 4.5
 Gangnam BluesRated ★ 5.0 Gangnam BluesRated ★ 5.0
 The Man from NowhereRated ★ 5.0 The Man from NowhereRated ★ 5.0
 Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 5.0 Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 5.0