Movies
Ratings
58
Resident Evil: RetributionRated ★ 4.0
Bad Boys IIRated ★ 3.0
Undisputed II: Last Man StandingRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
My Bloody ValentineRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 5.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0