Titles you rated
House of CardsRated ★ 3.0
Madam SecretaryRated ★ 4.0
Madam SecretaryRated ★ 4.0
Madam SecretaryRated ★ 4.0
Madam SecretaryRated ★ 4.0- Madam SecretaryRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 4.5
OutlanderRated ★ 5.0
SuitsRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 2.5