Titles you rated
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.5