Movies
Ratings
95
ForgottenRated ★ 2.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
ElioRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 1.5
The Beauty InsideRated ★ 1.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
WonderRated ★ 5.0
BurningRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 2.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5