Series
Ratings
295
Who Made me a PrincessRated ★ 5.0
Hozuki's CoolheadednessRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Magical Circle Guru GuruRated ★ 3.5
365 Days to the WeddingRated ★ 3.0
Nina the Starry BrideRated ★ 3.0
Honey Lemon SodaRated ★ 3.5
From Bureaucrat to Villainess: Dad's Been Reincarnated!Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
How I Attended an All-Guy's MixerRated ★ 4.0
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 3.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0- 0교시는 인싸타임Rated ★ 1.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
In/SpectreRated ★ 3.0