Series
Ratings
151
The Silent SeaRated ★ 3.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
EXchange Season 2Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
100 Days My PrinceRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Agents of MysteryRated ★ 4.0
Super BandRated ★ 4.0
RevenantRated ★ 3.0
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.5