Movies
Ratings
416
A Million Ways to Die in the WestRated ★ 3.0
No Tears for the DeadRated ★ 2.5
Man on High HeelsRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Thread of LiesRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The Handsome SuitRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
The Great PassageRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
StokerRated ★ 3.0
Dream UpRated ★ 3.0
The RunawaysRated ★ 2.0
Oh BrothersRated ★ 3.0
Kamikaze GirlsRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Killer ToonRated ★ 3.0