Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 2.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Swing GirlsRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Fallen AngelsRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5