Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 2.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 5.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.5- PilotRated ★ 4.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5