Series
Ratings
126
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Dan Da DanRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.5
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
Blue LockRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 2.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Komi Can't CommunicateRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0