Titles you rated
Woman of DignityRated ★ 5.0- Kuk HeeRated ★ 5.0
RobberRated ★ 4.5
Get Karl! Oh Soo JungRated ★ 3.0- Angel's KissRated ★ 4.0
- Sad Love StoryRated ★ 3.5
Eighteen, Twenty-NineRated ★ 4.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Dong YiRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Painter of the WindRated ★ 4.5